registruotis

Darbo pasiūlymaiJUNGTINIS TECHNINIS SEKRETORIATAS IEŠKO PROJEKTŲ VADOVO IR PROJEKTŲ FINANSININKO (terminuota darbo sutartis)

 

Ieškome motyvuoto PROJEKTŲ VADOVO ir PROJEKTŲ FINANSININKO, gerai mokančių lietuvių ir anglų kalbas bei gerai išmanančių ES ir Lietuvos teisės aktus, susijusius su Europos Sąjungos regionų plėtros politikomis, dirbti su Europos kaimynystės priemonės bendradarbiavimo per sieną programomis.

 

Mes siūlome:

-        terminuotą vienerių metų darbo sutartį (po 1 mėnesio bandomojo laikotarpio); esant galimybei ji gali būti pratęsta;

-        galimybę dirbti visu etatu arba tik dalį dienos (dalis etato), derinant darbą su kitu darbu, mokslais;

-        tarptautinę komandą;

-        biurą „Europos“ verslo centro patalpose miesto centre;

-        puikią atmosferą ir darbo sąlygas, entuziastingus ir profesionalius kolegas;

-        atlyginimą nuo 2600 EUR (bruto).

 

Laukiame Jūsų! Atidžiai perskaitykite darbo aprašymą ir reikalavimus ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką anglų kalba el. pašto adresu info@vilniusjts.eu iki 2023 m. liepos 16 d.


Projektų vadovo darbo aprašymas

 

Projektų finansininko darbo aprašymas


Jei turite klausimų dėl projektų vadovo pozicijos, kreipkitės tel. +370 608 99243 arba el. paštu sigita.baronaite@vilniusjts.eu.

 

Jei turite klausimų dėl projektų finansininko pozicijos, kreipkitės tel. +370 645 06160 arba el. paštu birute.isella@vilniusjts.eu.

 

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

 

Pokalbį planuojame Vilniuje arba internetu (Zoom) 2023 m. liepos 20-25 d. arba kol vyksta paraiškų rinkimas.

 

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate viešajai įstaigai „Jungtinis techninis sekretoriatas“ savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas bei juose pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis „Viešosios įstaigos Jungtinio techninio sekretoriato asmens duomenų tvarkymo taisyklių“ reikalavimų. Surinkti asmens duomenys bus tvarkomi tik su atrankos procesu susijusiais tikslais 6 mėnesius nuo jo užbaigimo dienos. Jūs turte teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti arba pašalinti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite „Viešosios įstaigos Jungtinio techninio sekretoriato asmens duomenų tvarkymo taisyklių“ interneto svetainėje www.vilniusjts.eu.